Koşullar ve Şartlar


Telif Hakkı

Bu web sitesinde mevcut tüm dokümanlar ve/veya programlar, Sharp Telecommunications of Europe LTD’in mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasalarınca korunmuştur.
Sadece kişisel kullanımınız için bu web sitesinde yayınlanan dokümanları ve programları kopyalamak ve kullanmak için Sharp tarafından yetkilendirilmiş bulunmaktasınız. Bu tür dokümanlar ve/veya programlar ile ilgili telif hakkı ve diğer mülkiyet notları, alınan her bir kopyada korunmak zorundadır. Sharp, bu tür dokümanların ve programların kopyalanmasından veya kullanımından kaynaklanan kazanç veya veri kaybı, iş kesintisi veya herhangi bir tesadüfi veya dolaylı kayıp dahil olmak üzere herhangi bir hasar için sorumlu olmayacaktır.

İçindekiler

Bu web sitesi (ve orada mevcut herhangi bir doküman ve program), tespit edildikleri zaman bizim yegane takdir yetkimiz altında düzeltilecek teknik yanlışlıklar ve yazım hataları içerebilir. Önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda bu web sitesinin içeriklerini de değiştirebiliriz.
Mevcut teknolojinin kullanımı, web sitesinde Sharp mobil cihaz ekranlarının gösterdiği resimlerin tam kalitesini göstermeyi mümkün kılmamaktadır. Ekran görüntüleri açıklayıcı amaçlar içindir. Lütfen güncel ürünün resim kalitesini göstermesi için satıcınıza sorunuz.

Trademarks

"Sharp", Sharp Corporation, Osaka, Japan’ın kayıtlı ticari markasıdır.
Aşağıdaki ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir :
 • Windows, Windows 98, Windows CE, Media Player, Office, MS-DOS, ASF (Advanced Streaming Format) ve Internet Explorer, Microsoft Corporation’ın kayıtlı ticari markalarıdır.
 • Acrobat ve Acrobat Reader, Adobe Corporation’ın kayıtlı ticari markalarıdır. Mobile Browser, Openwave Systems Inc.’den ilgili ticari markalara sahiptir.
 • T9, Tegic’in bir ticari markasıdır.
 • Jblend, Aplix Corporation’ın bir ticari markasıdır.
 • Java ve Java tabanlı ticari markalar ve logolar, Sun Microsystems, Inc.’in ticari markalarıdır veya kayıtl ticari markalarıdır.
 • RSA, RSA’nın bir ticari markasıdır.
 • RealPlayer, RealNetworks, Inc,’in kayıtlı bir ticari markasıdır.
Burada belirtilen diğer ürünler ve şirket isimleri ilgili sahiplerinin ticari markaları ve/veya servis markaları olabilir.

Kullanım Koşulları

Yasalar tarafından izin verilen en geniş kapsama kadar, bu web sitesini ve içeriğini "olduğu gibi" esasına dayalı olarak size sunuyoruz ve sınırlama olmadan ve kalitesinden memnun kalacağınız ve özel bir amaç için uygun olduğu garantisi vermeksizin bu web sitesi veya içeriği ile ilgili herhangi bir çeşit beyanat veya garanti vermiyoruz. Bu web sitesinin virüsler veya itibara leke düşüren, hakaret edici veya diğer zararlı konular içermediği garantisini vermiyoruz. Ayrıca, bu web sitesi vasıtasıyla ulaşılabilen bilgilerin doğru, tam veya geçerli olduğunu beyan veya garanti etmiyoruz.

Bu web sitesini kullanımınız İngiliz yasalarınca yönetilmektedir ve bu web sitenin kullanımından kaynaklanan herhangi bir eylem veya ihmalin İngiltere’de ortaya çıkmış olduğu kabul edilecektir.
Bu siteden yükleme yapmaya ve yazdırmaya, sadece kişisel ve dahili kullanım için izin verilmiş olup telif hakkının veya veri tabanı sahibinin onayının gerekli olduğu ticari amaçlar için izin verilmemiştir. Kopyalama, sadece aşağıdaki izinlere göre sağlanmaktadır:
 • Her bir sayfa sadece ekranda izlenebilir ve sadece kişisel kullanım için bir kopya yapılabilir.
 • Bu web sitesinden herhangi bir içeriğin kopyalanması ve dağıtımı kesinlikle yasaklanmıştır.
 • Bu web sitesi veya ticari markaları içeren (sınırlama olmaksızın) herhangi bir bölümü:
  -herhangi bir ticari amaç için dağıtılamaz veya kopyalanamaz;
  -başka herhangi bir web sitesine veya başka bir formdaki elektronik erişim sistemine kopyalanamaz, aktarılamaz veya kaydedilemez;
  -herhangi bir üçüncü parti web sitesinin veya elektronik veri tabanının veya erişim sisteminin görünür bir parçası yapmak şeklinde erişilemez.

Site Linkleri

Bu web sitesine link içeren sitelerden erişilebilen materyaller bizim tarafımızdan sağlanmamaktadır ve bu tür sitelerin içeriklerinden sorumlu değiliz. Link içeren bir siteye veya herhangi bir özel üçüncü parti ürüne veya servise herhangi bir referans verilmesi, onlardan herhangi birisini onayladığımız anlamına gelmez ve bu tür siteler, ürünler veya servisler ile ilgili tüm riskleri kabul etmek zorundasınız.

Gizlilik

When you visit our website you may be asked to provide information about yourself (such as your name, domain name or e-mail address) for the purposes of site registration, promotions, product preferences and similar matters. We may retain such information for future use and we may also collect such other information as may be necessary for other commercial purposes.
We may use information so collected to improve the functionality of this website, update the contents according to consumer needs, notify our visitors about updates, promotions, special offers and similar events. This information may also be shared with third party organisations to facilitate providing you with information on other products or services which you might be interested in.

Sizin Onayınız

Bu web sitesini kullanmak suretiyle yukarıda tanımlandığı gibi verilerinizi kullanmamızı kabul ediyorsunuz. Yeni ürün veya promosyon haberleri için gelecekte sizinle temas kurmamızı istemiyorsanız veya topladığımız bilgileri üçüncü parti organizasyonlarla paylaşmamızı istemiyorsanız, lütfen verilerinizi bize göndermeyiniz.
Sağladığınız bilgilerin Avrupa Ekonomik Alanı dışına aktarılabileceğine lütfen dikkat edin. Bu siteyi kullanmak suretiyle, bu tür bir aktarımı kabul ediyorsunuz.