GX29

Note: Design and specifications are subject to change without prior notice.

Bu telefonla çektiğim resimleri nasıl düzenleyebilirim?

Kaydettiğiniz resimleri, 'Düzenle' seçeneğini seçmek suretiyle düzenleyebilirsiniz. (örneğin, 'Rötuş', 'Çerçeve Ekle' veya 'Damga Ekle'.) Lütfen ayrıntılar için Kullanıcı Kılavuzunun 79. sayfasına (M6 -1) bakınız.

Bluetooth özelliğini nasıl etkinleştirebilirim?

Bağlantı ayarından Bluetooth özelliğini açtığınızda. GX293 / GX-T29 / GX29 ile eşleştirmek için 'aygıt için arama yapmanız' gereklidir. Lütfen ayrıntılar için sayfa 90-92'e (M 9-1) bakınız.

Hangi Bluetooth versiyonu GX293 / GX-T29 / GX29'e uygulanmıştır?

Bluetooth versiyon 1.1 uygulanmıştır.

Orijinal bir zil sesi oluşturabilir miyim?

Evet, 'Melodi Düzenleyici' yi kullanarak, orijinal bir melodi oluşturabilirsiniz ve onu bir zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Lütfen ayrıntılar için Kullanıcı Kılavuzunun 79-82 arasındaki sayfalarına (M3-5) bakınız.

GX293 / GX-T29 / GX29 ile sesimi kaydedebilir miyim?

Evet, 60 saniyeye kadar sesli klibinizi kaydedebilirsiniz. İşleme gelince, lütfen Kullanıcı Kılavuzunun 78-79. sayfasına (M3-4) bakınız.

Yerleşik kamera ile video klipler kaydedebilir miyim?

Evet. Yerleşik kamera ile 95KB'a kadar video klipler kaydedebilirsiniz. Lütfen ayrıntılar için Kullanıcı Kılavuzunun 43-46 arasındaki sayfalara (M 5-2) bakınız.

Arabamda GX293 / GX-T29 / GX29'ü şarj edebilir miyim?

Evet. Sigara Çakmağı Şarj Cihazını (opsiyonel aksesuar XN-1CL30) kullanarak, arabanızda GX293 / GX-T29 / GX29'ü şarj edebilirsiniz.

GX293 / GX-T29 / GX29'de saklanan resim ve ses verisini Bilgisayarıma aktarabilir miyim?

Evet, 'Öğelerim' dosyalarını (resimler/ sesler/ video klipleri) , 'Kişi Listesi kayıtlarını', 'Kısa mesajları' ve 'Takvim kayıtlarını', 'Mobil Cihaz Yöneticisi' vasıtasıyla bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Ürünün kutusunda bulunan bir CD-ROM'da bu yazılımı bulabilirsiniz.

¿Es posible usar el software del CD-ROM para el GX293 / GX-T29 / GX29 en un ordenador que tenga instalado Windows Vista?

El CD-ROM incluido con el GX293 / GX-T29 / GX29 no funciona en un ordenador que tenga instalado Windows Vista. Por lo tanto, descárguese el software actualizado para el CD-ROM del GX293 / GX-T29 / GX29 desde esta página web e instálelo en su ordenador.

Mobil Cihaz Yöneticisini Bilgisayarıma nasıl kurabilirim?

Birlikte verilen CD-ROM'u Bilgisayarınızın CD-ROM sürücüsüne takın. GX293 / GX-T29 / GX29 CD-ROM ekranı görüntülenir. CD-ROM'unuzun ekran üstü kontrol talimatlarından Mobil Cihaz Yöneticisini seçin ve CD-ROM'unuzun ekran üstü kontrol talimatlarını uygulayarak Mobil Cihaz Yönetici yazılımını kurmaya başlayın. Kurulumu tamamlamak için ekran üstü kontrol talimatlarını uygulayın. Ayrıntılı açıklama için, lütfen Kullanıcı Kılavuzunun 114-115.sayfasına bakınız. Mobil Cihaz Yönetici yazılımını web sitemizden yükleyebilir ve onu Bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Bluetooth vasıtasıyla veri göndermeye çalışırken niçin mobil cihaz bir kod soruyor?

Telefonunuza ve telefonunuzdan istenmeyen dosya aktarımlarından kaçınmak için bir güvenlik kodudur. Siz ve kullanıcınız dosyaları aktarmak için aynı kodu (herhangi bir 4 hane) girer. Ayrıntılar için, lütfen 90-91. sayfaya (M 9-1) bakınız.

Zil sesi olarak hangi tip ses dosyalarını yükleyebilirim?

GX293 / GX-T29 / GX29 için bir zil sesi olarak 100KB'a kadar MIDI, I-Melody, WAV,AMR ve SMAF dosyalarını yükleyebilirsiniz.